UDS S.A.

UDS S.A.

Początki firmy sięgają roku 1986, kiedy to obecni właściciele rozpoczęli działalność w branży poligraficznej. Od 2006 do 2022 roku prowadziliśmy działalność pod nazwą UDS sp. z o.o. Od dnia 16 grudnia 2022 staliśmy się spółką akcyjną pod nazwą UDS S.A.
Nasi usatysfakcjonowani klienci postrzegają nas jako ekspertów w branży producentów standów kartonowych i opakowań oraz wzór jakości, produktywności i innowacyjności. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszym klientom kompleksowe wsparcie w obszarach designu, druku, kaszerowania, sztancowania, montażu, magazynowania oraz dystrybucji.
Posiadamy szerokie doświadczenie i  jesteśmy w pełni gotowi zapewniać naszym klientom usługę co-packingu dla produktów z branży FMCG, jak i produktów „non-food”.
Zgodnie z wdrożoną strategią długoterminową, ponad 550 naszych pracowników codziennie podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Na bieżąco obserwujemy i wdrażamy innowacyjne narzędzia i technologie w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem jest wdrożona polityka GHP, HACCP oraz ISO. Przyznane liczne nagrody i wyróżnienia są potwierdzeniem, że UDS jest godnym partnerem największych światowych korporacji.

Napisz do nas i sprawdź naszą ofertę.
Dowiedz się jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować.
Biuro:
ul. Obywatelska 4
02-409 Warszawa
T: +48 22 533 52 10
Zakład produkcyjny:
ul. Nowy Kawęczyn 32a
96-115 Nowy Kawęczyn
T: +48 46 831 46 14