Dział sprzedaży eksport

Dział sprzedaży eksport

Dział sprzedaży eksportowej
biuro w Warszawie

Sekretariat
+48 533 52 10
   office@uds.com.pl


Dyrektor działu sprzedaży eksportowej

Zbigniew Kuśmierski
   z.kusmierski@uds-group.de
   +48 501 756 360


Agnieszka Maleta
   a.maleta@uds-group.de
   +48 602 418 437


Ralph Karock
   r.karock@uds-group.de
   +49 15 204 236 159


Thomas Gari
   t.gari@uds-group.de
   +43 676 93 02 073


Martin Scherbel
   m.scherbel@uds-group.de
   +49 172 92 73 140


Karol Heyka
   k.heyka@uds-group.de
   +48 532 757 832


Marek Firlejczyk
   m.firlejczyk@uds-group.de
   +48 506 968 341


 

UDS sp. z o.o.
ul. Obywatelska 4
02-409 Warszawa

Napisz do nas i sprawdź naszą ofertę.
Dowiedz się jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować.
Biuro:
ul. Obywatelska 4
02-409 Warszawa
T: +48 22 533 52 10
Zakład produkcyjny:
ul. Nowy Kawęczyn 32a
96-115 Nowy Kawęczyn
T: +48 46 831 46 14